Доводимо зазначену інформацію до зацікавлених осіб

Навчальний центр підприємництва та інновацій в Україні  Startup Ukraine спільно з Міжнародною організацією з міграції за фінансування Уряду Німеччини за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW розпочинає безкоштовну навчальну програму для підтримки підприємців мікро- та малого бізнесу, а також для тих хто тільки думає про відкриття власної справи на тему: «Як створювати та розвивати бізнес в Україні?».

15:29 08.08.2023

Порядок дій у разі загрози або виникнення надзвичайних, нестандартних побутових ситуацій, зокрема пов’язаних із веденням воєнних дій на території України

Порядок дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ,нестандартних побутових ситуацій , з питань техногенно-екологічної безпеки, зокрема пов’язаних із веденням воєнних дій на території України, задля цивільного захисту та безпеки життєдіяльності .

14:01 31.07.2023

НАДАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ РОДИН ВПО ЗА ПІДТРИМКИ ГЦ "ПРОЛІСКА"

27-28 липня  у Вендичанській громаді в будинку культури  за підтримки ГЦ "Проліска" було видано гуманітарну допомогу для родин ВПО, у вигляді непродовольчих товарів,а саме: матраців, ковдр, подушок ,постільної білизни, рушників, кухонних наборів. Щиро вдячні Гуманітарні місії "Проліска" за підтримку та допомогу у цей важкий для всіх час. Разом до Перемоги!!!

10:41 31.07.2023

День Української Державності!

День української державності - це можливість для кожного з нас згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя. Цінуємо те, за що боролися наші предки, пам’ятаємо всіх, хто загинув у цій боротьбі, будуємо майбутнє, в якому нам самим хотілося б жити. Кожного українця - з його святом, з Днем української державності!

14:49 28.07.2023

ВІННИЧЧИНА БЕЗ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми (30 липня) на Вінниччині проходить флешмоб #ВІННИЧЧИНА БЕЗ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ”. Просимо долучитись до акції та розповсюдити інформацію.

16:00 26.07.2023