Поліцейські офіцери громади ІНФОРМУЮТЬ.

Протидія домашньому насильству - система заходів, що здійснюються органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, а також громадянами України, іноземцями та особами без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, та спрямовані на припинення домашнього насильства, надання допомоги та захисту постраждалій особі, відшкодування їй завданої шкоди, а також на належне розслідування випадків домашнього насильства, притягнення до відповідальності кривдників та зміну їхньої поведінки.

15:27 28.08.2023

Повідомлення щодо розміщення звіту з ОВД.

Національна енергетична компанія «Укренерго» (НЕК «Укренерго») розробляє проектну документацію по об'єкту стадії Проект «Нове будівництво ПЛ 330 кВ Дністровська ГАЕС - ПС 750 кВ «Вінницька». Вінницька та Чернівецька області» (інв. No новий)».

15:03 25.08.2023

З Днем Незалежності, ВІЛЬНА,ТА НЕЗЛАМНА!

День Незалежності є святом гордості за свою країну. Попри всі труднощі, нам є чим пишатися — українськими воїнами, які захищають нашу Батьківщину, вільними виборами, свободою у вираженні своїх політичних переконань. Головне — пам’ятати, що суверенітет України тримається на її громадянах, яким не все одно, якою буде доля наступних поколінь, адже тільки небайдужі й вільні люди можуть змінювати на краще свою країну.

09:44 24.08.2023

За ініціативи начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова ( Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА) та підтримки міжнародного фонду «UNICEF»

23 серпня 2023 року у Вендичанському будинку культури відбулася зустріч начальника районної військової адміністрації Юрія Яцука з дітьми з сімей загиблих,безвісти зниклих на війні,сімей ВПО та багатодітних сімей Вендичанської громади.

16:20 23.08.2023