Оголошення селищної ради

ЗАХОДИ,ПЕРЕДБАЧЕНІ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ МОНІТОРИНГУ НАСЛІДКІВ ВИКОНАННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ДЛЯ ДОВКІЛЛЯ, У ТОМУ ЧИСЛІ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я НАСЕЛЕННЯ

З графічними матеріалами затвердженими "Детальний план території та звітом СЕО" можна ознайомитись в Вендичанській селищній раді.

11:12:54 21.02.2024

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ ДО СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ВЕНДИЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ

Вендичанська селищна рада розробляє Стратегію розвитку Вендичанської селищної територіальної громади та Плану її реалізації на період до 2027 року. Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії. Ідеї проєктів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проєктів.

14:53:34 24.11.2023

ОГОЛОШЕННЯ «Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації – детального плану території»

Вендичанська селищна рада повідомляє, що відповідно до Рішення Вендичанської селищної ради  від 19 вересня 2023 року № 2038  «Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації – детального плану території» проектною організацією ТОВ "ВІНЕКС" розробляється проект містобудівної документації місцевого рівня — детальний план території для будівництва Центру безпеки громадян в межах кварталу обмеженого вулицями Поплавського, Соборна, Гоголя в смт Вендичани Могилів-Подільського району Вінницької області на  земельній ділянці з кадастровим номером 0522655500:04:004:0364

11:08:53 03.11.2023

Оголошення шодо проведення у приміщенні Могилів-Подільської окружної прокуратури за адресою: вул. Покровська, 5 м. Могилів-Подільський, Вінницької області 03.11.2023 в період часу з 10 години 00 хвилин по 13 годину 00 хвилин особистого прийому громад

Запис на особистий прийом буде здійснюватись за телефоном: (04337) 6-21-29 в період часу з 30.10.2023 по 01.11.2023 з 10 години 00 хвилин до 17 години 00 хвилин. Під час попереднього запису на особистий прийом необхідно надати прізвище, ім'я, по батькові заявника, місце проживання або іншу адресу, за якою громадянам може бути надана відповідь, номери контактних телефонів (за бажанням громадянина) чи відомості щодо інших засобів зв'язку, а також повідомити суть порушеного питання. Під час звернення на особистий прийом громадянин повинен пред'явити документ, що посвідчує його особу, а в разі представництва ним інтересів інших осіб, у тому числі здійснення їх захисту, - також документи, що підтверджують відповідні повноваження, за винятком випадків, передбачених Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та іншим законодавством. я також, матеріали, які подає громадянин на обґрунтування своїх вимог.

14:33:11 24.10.2023

Увага!

До уваги всіх жителів Вендичанської селищної територіальної громади

15:41:04 24.02.2022