Дата: від до Скинути

3 метою запобігання торгівлі людьми та популяризації правил безпеки під час міграції

Торгівля людьми - темна сторона нашого світу. Цей злочин може адаптуватися до потреб «ринку», законів, економічної та соціальної ситуації в країні. Він може набувати різних форм, від примусової праці до сексуального чи домашнього рабства.

08:49 16.10.2023

У Вендичанській тергромаді відкрили меморіальну дошку на честь загиблого захисника

Сьогодні ,12 жовтня, у нашому селі відбулася важлива для людських сердець подія – відкриття на будівлі школи меморіальної дошки в пам'ять колишнього випускника, загиблого воїна Юрія Бриндака

09:50 13.10.2023

У Вендичанській селищній територіальній громаді проводяться роботи по будівництві вуличних мереж водопостачання.

В Україні через нестачу води страждає насамперед сільське населення, адже в селах люди беруть воду з криниць, які щороку міліють. Якщо ще після зими вода трохи прибуває, то з середини літа рівень її падає критично. Деякі криниці зовсім висихають. Тому останніми роками проводяться централізовані будівництва водогонів у Вендичанській громаді.

15:51 09.10.2023

До уваги державних реєстраторів та нотаріусів!

05 жовтня 2023 року набирає чинності Закон України від 14.07.2023 за номером 3265-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення захисту права власності та інших речових прав на нерухоме майно, що належать дітям та підопічним особам".

10:47 09.10.2023

Учасники бойових дій мають право на безоплатну правничу допомогу: куди звертатися та як можуть допомогти юристи

10 тисяч ветеранів війни та військовослужбовців звернулися до системи безоплатної правничої допомоги від початку 2023 року. Серед поширених питань цієї категорії клієнтів – підстави звільнення з військової служби, порядок переведення до іншої військової частини, а також ті, що стосуються сімейних правовідносин, зокрема стягнення аліментів, розлучення, оформлення спадщини. Розповідаємо, як учасникам бойових дій отримати безоплатну правничу допомогу та в яких випадках може допомогти система БПД.

09:51 09.10.2023

Дякуємо, разом ми сила! Збір коштів на авто для підрозділу, де служить наш земляк Олег Єфремов  завершено! 💪🏻

Дякуємо, разом ми сила! Збір коштів на авто для підрозділу, де служить наш земляк Олег Єфремов завершено! 💪🏻

Друзі!Завершено збір коштів на автомобіль для підрозділу ЗСУ, у якому наразі служить наш земляк. Дякуємо кожному, хто відгукнувся і допоміг - часом, коштами, поширенням наших дописів.

09:42 09.10.2023

Законом України №3219 частково знято обмеження на проведення документальних перевірок

ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що Законом України від 30 червня 2023 року №3219-ІХ частково знято обмеження на проведення контролюючими органами документальних перевірок. Зазначене стосується документальних позапланових перевірок, які проводяться на звернення платника податків та/або з підстав, визначених підпунктами 78.1.1 (у частині документальних позапланових перевірок платників щодо яких отримано інформацію, що свідчить про порушення податкового законодавства з питань оподаткування доходів, отриманих нерезидентами із джерелом походження з України, та/або з питань оподаткування нерезидентів, які здійснюють діяльність через відокремлені підрозділи, платників, які здійснюють діяльність у сфері виробництва та/або реалізації підакцизної продукції, організації та проведення азартних ігор в Україні (гральний бізнес), платників податків, які надають фінансові, платіжні послуги), 78.1.2 (в частині контролю за трансфертним ціноутворенням), 78.1.5, 78.1.7, 78.1.8, 78.1.9, 78.1.12, 78.1.14 - 78.1.16, 78.1.21 та 78.1.22 пункту 78.1 статті 78 ПКУ, та/або документальних позапланових перевірок платників, щодо яких отримано податкову інформацію, що свідчить про порушення валютного законодавства в частині дотримання граничних строків надходження товарів за імпортними операціями та/або валютної виручки за експортними операціями.

13:28 06.10.2023

Видача гуманітарної допомоги.

28 вересня благодійним фондом «Право на захист»у партнерстві з УВКБ ООН в приміщенні комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Вендичанської селищної ради проводилась видача гуманітарної допомоги.

09:33 05.10.2023