Дата: від до Скинути

3 метою ознайомлення громадськості - повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля.

ТОВАРИСТВО 3 ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВЕНДИЧАНСЬКА ЦЕГЛА» (код згідно ЄДРПОУ 38608066) проводить реєстрацію повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, щодо видобування піску на Вендичанському родовищі в Могилів-Подільському районі Вінницької області.

11:29 22.03.2024

НАВІКИ В НАШІЙ ПАМ'ЯТІ: ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ ЗАГИБЛОМУ ВОЇНУ РУСЛАНУ КОВТУНУ

16 березня у селі Плоске Лучинецького старостинського округу Вендичанської ТГ  відбулося    урочисте відкриття меморіальної дошки на честь  Ковтуна Руслана Васильовича — Героя,  який  загинув 17 березня 2023 року, захищаючи  територіальну цілісність України. Встановили її у центрі села на пам’ятник загиблим воїнам.

11:36 18.03.2024

14 березня – День українського добровольця

День українського добровольця – це свято Героїв, які у скрутний для держави час, за покликом душі та серця – стали на захист суверенітету та територіальної цілісності України. Завдяки власній мужності, патріотизму, відданості національним інтересам, а також невичерпній любові до Батьківщини українські добровольці стали гордістю свого народу.

10:44 14.03.2024

Де родинам загиблих захисників і захисниць України отримати безоплатно допомогу юриста чи адвоката

Родичі загиблих ветеранів війни, Захисників і Захисниць України можуть потребувати допомоги у розв’язанні юридичних питань. Отримати професійну юридичну допомогу можна, звернувшись до системи безоплатної правничої допомоги — це право гарантоване Законом України «Про безоплатну правничу допомогу». Як зазначили у пресслужбі системи БПД, у 2023 році до них надійшло понад 3,1 тисячі звернень членів родин загиблих. У 572 випадках для розв’язання питання доводилось звертатися до суду — допомога зі зверненням до суду також безоплатна.

08:39 12.03.2024

НЕ ПАЛІТЬ СУХУ ТРАВУ – ТАМ ТЕЖ ХТОСЬ ЖИВЕ

З початком календарної весни, приходять і теплі погожі дні. Невдовзі розпочнуться весняно-польові роботи в полі, люди стануть наводити лад на присадибних ділянках та городах, тощо. Проте часто невід’ємною частиною цього в населення стане спалювання торішнього листя, сухої трави, дрібного сміття.

13:31 06.03.2024

Повідомте про контент із сексуальним насильством над дітьми: портал StopCrime

Побачили фото чи відео, на якому зображено сексуальне насилля над дитиною? Повідомте про це онлайн. Щоб запобігти випадкам сексуальних злочинів над дітьми, Департамент кіберполіції спільно з Мінцифри (https://t.me/mintsyfra) та ВГО «Магнолія» запустили проєкт StopCrime.

14:48 05.03.2024