Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вендичаської селищної ради

Відділ соціального захисту населення Вендичанської селищної ради інформує про засоби реабілітації, якими можуть забезпечити громадян через пункт прокату

На виконання п.15 Постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2012 № 321 “Про затвердження Порядку забезпечення допоміжними засобами реабілітації (технічними та іншими засобами реабілітації) осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані такі засоби, їх переліку” (із змінами), відділ соціального захисту населення інформує про повернені засоби реабілітації, які можуть бути передані для забезпечення осіб, комплектування пунктів прокату зазначених засобів до закладів та установ, які надають соціальні послуги населенню.

08:52:10 16.11.2023