Соціальний захист

Інформація щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням або компенсацією

Постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 № 187 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 04.02.2023 № 120), прийнято на виконання статті 4 Закону України «Про соціальний та правовий захист осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, та членів їхніх сімей» (далі Закон), затверджено Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян та виплати їм компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування структурними підрозділами з питань соціального захисту населення, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах ( у разі їх утворення (крім м. Києва) рад (далі – Порядок).

14:07:29 30.09.2024

Про догляд на професійній основі

В нашій державі фізичні особи , які ведуть догляд, вперше отримали можливість здійснювати його на професійній основі та отримувати за це кошти.

12:42:57 07.02.2022