Дата: від до Скинути

Юристи системи БПД допоможуть підліткам з 14 років звернутися до суду щодо неналежного батьківського виховання

Батьки або люди, які їх замінюють (опікуни чи піклувальники), зобов’язані піклуватися про дітей: виховувати їх, дбати про їхнє здоров’я, фізичний та духовний розвиток, захищати їхні права. Та що робити, якщо батьки ухиляються від своїх батьківських обов’язків, порушуючи в такий спосіб права дитини?

15:28 31.10.2023

Бюджет безпеки, оборони, стійкості: Вінницька обласна Рада визначила основні принципи формування обласного бюджету на 2024 рік

27 жовтня на черговій 45 сесії обласної Ради першим питанням порядку денного депутати розглянули та ухвалили рішення «Про принципи та пріоритети формування обласного бюджету Вінницької області на 2024 рік». Відповідно до них, депутати рекомендували Вінницькій обласній військові адміністрації здійснювати формування обласного бюджету.

08:33 31.10.2023

28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників

День визволення України від нацистських загарбників відзначається в нашій державі щорічно 28 жовтня, у день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

08:26 31.10.2023

ОБЕРЕЖНО - вірусний гепатит А !

ДУ «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» повідомляє, що з 16 жовтня 2023 року у м.Вінниці реєструється спалах інфекційної хвороби гепатит А. Станом на 26 жовтня у лікарнях міста знаходяться на лікуванні більше 125 пацієнтів з діагнозом «Вірусний гепатит А».

10:35 27.10.2023

До 18 років право на шлюб дітям потрібно отримувати через суд: де можна отримати допомогу безоплатно

Якщо підлітки, яким виповнилося 16 років, хочуть укласти шлюб, їм потрібно звертатися до суду й отримати дозвіл на це, адже шлюбний вік в Україні настає з 18 років. Суд має розглянути цю заяву та на підставі наведених доказів встановити, чи відповідає шлюб інтересам неповнолітніх.

08:53 27.10.2023

Дитячі іграшки - для розвитку маленьких особистостей

Дитячий садок є місцем, де діти перебувають більшу частину дня. Багато дорослих пам'ятають своє перше ліжечко, шафку або стільчик, які у них були в садку. Тому відповідно іграшки в дитячий садок , необхідно вибирати цікаві моделі, які будуть викликати у дітей позитивні емоції. Ігрові меблі мають бути зручними, безпечними та привабливими на вигляд. Це запорука відмінного настрою дітей. А як наслідок, правильний їх всебічний розвиток.

09:26 17.10.2023