Поліцейські офіцери громади ІНФОРМУЮТЬ.

Протидія домашньому насильству - система заходів, що здійснюються органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, а також громадянами України, іноземцями та особами без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, та спрямовані на припинення домашнього насильства, надання допомоги та захисту постраждалій особі, відшкодування їй завданої шкоди, а також на належне розслідування випадків домашнього насильства, притягнення до відповідальності кривдників та зміну їхньої поведінки.

15:49 09.11.2023

ДЕПАРТАМЕНТ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ІНФОРМУЄ

Департамент агропромислового розвитку Вінницької обласної військової адміністрації повідомляє про проведення в області безкоштовного тренінгу щодо залучення грантів на розвиток фермерського бізнесу. Даний захід проводиться Центром розвитку фермерства «Врожай Перемоги» офлайн на базі Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН.

08:32 09.11.2023

17 ЕКСПЕРТІВ-МЕДИКІВ ГОТОВІ ВІДПОВІСТИ НА ВАШІ ЗАПИТАННЯ ПРО ЩЕПЛЕННЯ ТА ВАКЦИНИ НА НАЦІОНАЛЬНОМУ ПОРТАЛІ З ІМУНІЗАЦІЇ

Національний портал з імунізації створений для потреб медиків, студентів, фармацевтів, педагогів та громадськості. І передусім батьків, які планують вакцинацію своїх дітей і прагнуть дізнатися більше про ефективність вакцин, епідеміологічну ситуацію, графік щеплень тощо.

14:59 06.11.2023

Земельні питання: як і де можна отримати консультацію юриста безоплатно

Українці, які потребують розв’язання питань щодо володіння чи користування землею, можуть безоплатно отримати консультацію юриста від системи безоплатної правничої допомоги. З початку року такою можливістю скористались понад 17 тисяч українців.

15:18 03.11.2023

Відстріл хижих тварин (Лисиці червоної)🦊

У відповідності до статті ч. II статті 33 Закону України «Про мисливське господарювання та полювання», та рішення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Вінницькій обласній військовій адміністрації «Про посилення заходів профілактики щодо захворювань тварин на сказ» повідомляємо про те, що заходи по відстрілу хижих тварин буде здійснено 05.11.2023року з 07:00 до 17:00 на території Могилів-Подільської та Вендичанської ОТГ ( за межами населених пунктів).

14:54 03.11.2023

БФ «Право на захист» активно працює над проблемами ВПО в Україні та способами їх розв’язання

01.11.2023 року в смт Вендичанах відбулась зустріч БФ «Право на захист» з працівникамии служби у справах дітей, відділу соціального захисту населення та ЦНАПу Вендичанської селищної ради, а також з вимушеними переселенцями громади.

11:05 03.11.2023

Привітання з Днем працівника соціальної сфери

День працівника соціальної сфери-важливе свято, яке відзначається в першу неділю листопада (у 2023 році - 5 листопада). Соціальні працівники допомагають самим беззахисним членам суспільства, які особливо потребують турботи: інвалідам, сиротам, пенсіонерам, ветеранам. Під час війни ці категорії людей стали ще більш вразливими. Також у воєнний час соціальні працівники допомагають переселенцям.

08:30 03.11.2023

ГУ ДПС у Вінницькій області інформує

Оподаткування гранту, наданого на користь фізичних осіб – підприємців міжнародним благодійним фондом Управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС у Вінницькій області інформує, що під час нарахування (отримання) доходів, отриманих у вигляді валютних цінностей або інших активів (вартість яких виражено в іноземній валюті або міжнародних розрахункових одиницях), такі доходи перераховуються у гривні за валютним курсом Національного банку України, що діє на момент нарахування (отримання) таких доходів (п. 164.4 ст. 164 Кодексу).

11:24 02.11.2023