19 лютого – День Державного Герба України

Саме 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті – княжий знак Київської Русі, герб Української Народної Республіки, національний символ українців часів визвольних змагань XX століття, який має статус малого герба та є головним елементом майбутнього великого Герба.

09:10 19.02.2024

Профілактика захворювання на кір

Захворювання на кір мають періодичну циклічність епідемічного процесу. У 2021-2022 рр. тривав період благополуччя, щодо захворюваності на кір. Наприкінці 2023 року оголошено національну епідемію кору в Румунії. Враховуючи масштаби нинішнього спалаху в Румунії, через високу міграцію населення існує високий ризик експорту випадків до інших країн ЄС/ЄЕЗ, особливо там де охоплення вакцинацією не є достатньою.

13:53 07.02.2024

Депутати Вінницької обласної Ради дали старт обласному  конкурсу «БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ»

Депутати Вінницької обласної Ради дали старт обласному конкурсу «БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ»

Вячеслав Соколовий провів позачергову 49 сесію Вінницької обласної Ради. Депутати ухвалили рішення «Про конкурс Вінницької обласної Ради «БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ» у 2024 році». Пріоритети конкурсу – всебічна підтримка Збройних Сил України, Національної гвардії України та інших військових формувань, облаштування укриттів, ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з військовою агресією, забезпечення належного матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я для відновлення і реабілітації військовослужбовців та цивільних громадян, які постраждали внаслідок бойових дій.

13:05 30.01.2024