Оголошення селищної ради

Запрошуємо на 1-шу агропромислову виставку "АГРО-Вінниця"

Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації інформує про те, що з 7 по 9 вересня 2021 року проходитиме 1-ша агропромислова виставка "АГРО-Вінниця". Місце проведення заходу - територія аеропорту "Вінниця" (Вінницька область Вінницький район, с. Гавришівка).

15:10:48 19.08.2021

З метою забезпечення спрямування державної підтримки у 2021 році за напрямом фінансова підтримка розвитку фермерських господарств, наказом Мінагрополітики України від 12.07.2021 р. №76 "Про затвердження форм для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств" затверджено відповідні форми:

11:05:14 13.08.2021

День пам'яті Захисників України

Громадська організація "Єдина Родина Вінничини", яка об'єднує членів родин полеглих в російсько-українській війні Захисників України, яка на виконання Указу Президента України "Про День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України", за сприяння Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької міської ради, проводить урочисте відзначення Дня пам'яті Захисників України 29 серпня 2021 року у місті Вінниця, на площі Європейській.

10:51:58 13.08.2021

Про організацію заходів з підвищення рівня контролю за габаритно-ваговим та пасажирським перевезенням на автомобільних дорогах загального користування.

Згідно розпорядження Голови Вінницької  обласної державної адміністрації від 11 березня 2021 року № 194 "Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування" встановлено, що у разі настання погодно-кліматичних умов у період з червня по вересень поточного року, за яких експлуатація великовагових та/або великогабаритних траспортних засобів може призвести до значного пошкодження та руйнування автомобільних доріг загального користування (денна пора доби за темпиратури повітря вище +28), забезпечується режим обмежень у дорожньому русі автомобільними дорогами загального користування області великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь 7 тонн з 9.00 до 22.00 год. крім транспорних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов'язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

16:21:34 03.08.2021

ВІКТОРИНА ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ ВІД ЛАРИСИ БІЛОЗІР

До 3 серпня дайте відповіді на 5 запитань і отримайте шанс виграти персональні запрошення у партерну зону фестивалю OPERAFEST TULCHYN-2021! Кожне запитання має три варіанти відповіді, але правильна лише одна. Відскануйте QR-код на афіші, заповніть форму учасника і дайте відповіді на запитання вікторини та отримайте омріяний запрошення!

08:34:15 15.07.2021

Про Програму розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2021-2022 роки.

Інформуємо про те, що відповідно Порядку використання коштів обласного бюджету на часткове відшкодування витрат за закуплені фізичними особами установки індивідуального доїння або (та) холодильну установку для зберігання і охолодження молока (затвердженого рішенням 5 сесії обласної Ради 8 скликання від 26.02.2021 року "Про Програму розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2021-2022 роки" (зі змінами), розпочато прийом документів від фізичних осіб для надання в поточному році часткового відшкодування витрат за закуплену установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку. Інформація стосується власників, які утримують три і більше корів.

14:06:08 12.07.2021

Спеціальна бюджетна дотація за приріст поголів'я корів власного відтворення.

Повідомляємо про те, що відповідно п.13 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 (у редакції постанови КМУ від 12.05.2021 № 517), суб'єктам го сподарювання, які є юридичними особами і власниками корів в поточногму році надається спеціальна бюджетна дотація за приріст поголів'я корів власного відтворення (за кожну наявну прирощену корову, на яку збільшено основне стадо станом на 01.07.2021 року порівняно з наявним поголів'ям корів на 01.01.2021 року) в розмірі 30000 гривень за одну голову. Для отримання дотації за приріст корів суб'єкти господарювання подають до 1 вересня 2021 року Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрації заявку та документи відповідно вищезазначеного Порядку. Вчасно поданими вважаються заявка та документи, які надійшли до Департаменту та зареєстровані в системі документообігу. Форми заявки та інформації про всіх пов'язаних з суб'єктом господарювання осіб затверджені наказом Мінагрополітики України від 08.06.2021 року № 27 (зареєстрований в Мінюсті України № 822/36444 від 18.06.2021 рогу) "про затвердження Положення про комісію Мінагрополітики для надання державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції та затвердження форм відповідних документів".

08:58:47 12.07.2021

Науково-виробничий семінар з питань підготовки та проведення жнив у 2021 році.

Інформуємо про те, що 15 липня 2021 року о 10:00 на базі підприємства ДП ДГ "Олександрівське" с. Олександрівка, Тростянецька селищна територіальна громада, Гайсинського району відбудеться науково-виробничий семінар з питань підготовки та проведення жнив у 2021 році. Довідки за тел. 66-14-34.

16:19:20 08.07.2021