Дата: 25.10.2021 10:10

28 жовтня 2021 року на території  дитячого майданчика, по вул.Поплавського Вендичанської  територіальної громади відбудеться відкриття «Активного парку». Мета створення подібних локацій  це виконання програми Президента України Володимира Зеленського  «Активні парки – локації  здорової  України»,  наданя  кожному українцю вільного доступу до інвентаря для занять спортом, незалежно від часу та проживання.

Кожен відвідувач парку за допомогою смартфона може сканувати QR-код, розміщений поруч з елементом, та обрати рівень складності вправ (новачок, середній, профі), що відкриється на сайті. Завдяки онлайн завданням відбудеться заняття з віртуальним тренером, спрямоване на розвиток основних рухових якостей: загальна витривалість, сила, спритність, координація, гнучкість, швидкість.

Бажаємо всім міцного здоров’я, гарного настрою та довголіття!

Відділ освіти, культури, спорту та туризму Вендичанської селищної ради.