Старт І етапу проекту «Комфортні громади» по Вендичанській ТГ

Дата: 02.11.2021 13:57

5 жовтня Вінницька обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади» на 2021-2022 роки. Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація проєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел

Конкурс проводитиметься в два етапи: спочатку – на рівні територіальної громади, потім на рівні області. Всі проєкти, які будуть подані до Вендичанської селищної ради на першому етапі, будуть переглянуті відбірковою комісією, до складу якої увійшли керівники структурних підрозділів селищної ради та голови постійних комісій. Визначені цією комісією проекти будуть допущені до голосування жителів громад. І лише проєкти, схвалені громадою, переходять на другий етап - на обласний рівень. Вони оцінюються фахівцями-експертами та передаються Експертній раді, яка й визначає переможців конкурсу.

Подавати проєкти можуть фізичні особи віком від 18 років, які є громадянами України та проживають та/або зареєстровані у  Вендичанській селищній територіальній громаді.

Учасникам Конкурсу-2021-2022 пропонується розробити проєкти за такими напрямами:

– «Безпечна та доступна громада» –впровадження сучасних цифрових технологій та рішень для підвищення рівня безпеки та добробуту жителів громади;

– «Здоров`я жителів громади» –здійснення належного матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров`я (первинного та вторинного рівня) задля забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення області;

– «Сучасна громада» –розвиток культурної, спортивної та туристичної інфраструктури, благоустрій територій і зон відпочинку тощо;

– «Спроможна громада»економічний розвиток громад, розвиток малого підприємництва.

Правила співфінансування з обласного бюджету: обсяг співфінансування з обласного бюджету до 500 тис. грн, а  власний внесокмає бути  не менше 50%.

Прийом проєктів проводиться з 15 жовтня по 15 листопада. Проєктні заявки приймаються у приміщенні Вендичанської ради за адресою: смт. Вендичани, вул. Соборна, 55, у паперовому вигляді відповідно до затвердженої Форми проекту (Додаток 1)  Проєкт попередньо має отримати підтримку не менше 25 осібгромадян України віком від 18 років, які є жителями громади і підтримують проєкт шляхом підпису в Додатку до Форми проєкту.