Питання для добровільних пожежних

ГУ ДСНС УКРАЇНИ У Вінницькій області

МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ

ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

(Могилів-Подільське РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області)

пр.Незалежності, 253, м.Могилів-Подільський, Вінницької області, 24000,

тел: (04337)6-66-77,факс: (04337)6-66-77, E-mail: mpru@vn.dsns.gov.ua

__від. 30.11.2021р.___ № _____519________

На № ______________  від _______________

Голові районної державної адміністрації

Могилів-Подільського району

Юрію ЯЦУКУ

У відповідності до ст.  62 Кодексу цивільного захисту України «Про створення місцевої пожежної охорони». На виконання доручення Міністерства внутрішніх справ України від 13.10.2021 № 164/13, окремого доручення ДСНС України від 24.11.2021 №В-435, а також з метою популяризації розвитку добровільної та місцевої пожежної охорони на території району просимо Вас повідомити територіальні громади району та пожежно-рятувальних підрозділів (центрів безпеки) про проведення опитування за відповідним посиланням:

• територіальні громади опитування можуть пройти за посиланням:

•  добровільні підрозділи опитування можуть пройти за посиланням:

Про проведення даного опитування просимо Вас повідомити Могилів-Подільське районне управління ГУ ДСНС у Вінницькій області.

З повагою,

Начальника Могилів-Подільського РУ

ГУДСНС України в Вінницькій області

майор служби цивільного захисту                                                                   Олег ДАБІЖА