НАВІКИ В НАШІЙ ПАМ'ЯТІ: ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ ЗАГИБЛОМУ ВОЇНУ РУСЛАНУ КОВТУНУ

Дата: 18.03.2024 11:36

16 березня у селі Плоске Лучинецького старостинського округу Вендичанської ТГ  відбулося    урочисте відкриття меморіальної дошки на честь  Ковтуна Руслана Васильовича — Героя,  який  загинув 17 березня 2023 року, захищаючи  територіальну цілісність України. Встановили її у центрі села на пам’ятник загиблим воїнам.

На урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки воїну були присутні дружина, син, рідні, друзі, жителі та гості села, голова Вендичанської селищної ради Анатолій Єфремов, староста Лучинецького округу Людмила Чебуніна, які   висловили велику вдячність рідним Руслана КОВТУНА. – Болить серце, що Руслан побачить Перемогу тільки з небес! Доземний уклін тобі, воїне! Сердечний біль дружини, біль сина, що немає тата – час не лікує. Але ми поділяємо ваше горе і низько вклоняємося вам.

Право відкрити меморіальну дошку було надано дружині та сину Героя. Після чого учасники заходу поклали квіти, до меморіальної дошки вірному сину і захиснику рідної землі Руслану Ковтуну в пам'ять про мужнього воїна  та всіх  полеглих патріотів України..

Священник протоієрей Костянтин провів поминальний молебень  та освятив пам’ятний знак.

Присутні, схиливши голови у хвилині мовчання, віддали данину шани світлій пам’яті Руслана та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність України.

Руслан КОВТУН віддав найдорожче - своє життя, захищаючи кордони нашої України. Відтепер пам’ятний знак на пам’ятнику загиблим воїнам буде постійним спогадом нам і наступним поколінням про патріотизм і героїчний подвиг  захисника рідної Батьківщини.

Світла пам’ять про нашого Героя назавжди залишиться у наших серцях.