Квітуча трояндова алея відтепер буде радувати жителів та гостей смт. Вендичани.

Наше рідне селище все більше набуває сучасних обрисів. За сприянням керівництва селищної ради було закуплено саджанці троянд та висаджено трояндову алею по вул. Юності. Насолодитися виглядом та ароматом троянд жителі нашої громади зможуть вже наступного літа. Головне, аби самі люди цьому не завадили.

11:45 29.04.2021

Семінар-нарада з охорони праці в Вендичанській селищній територіальній громаді

27 квітня 2021 року в.о. начальника Могилів-Подільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області Снісарчук М.М. та страховий експерт з охорони праці Рижиков Є.В. провели семінар-нараду до Дня охорони праці в Вендичанській селищній ТГ на тему: «Передбачити, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЄМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР». У семінар-нараді прийняли участь заступник голови Вендичанській селищної ради по виконавчій роботі Подвіянюк В.М., керівники відокремлених структурних підрозділів Вендичанській селищної ТГ та керівники підприємств, установ, організацій які здійснюють свою діяльність на території ТГ.

09:28 28.04.2021

Футбольна команда Вендичанської територіальної громади прийняла участь у ІV турі Чемпіонату району з міні-футболу серед аматорських колективів сезону 2021 року.

25 квітня відбулись ігри заключного ІV туру Чемпіонату району з міні-футболу серед аматорських колективів сезону 2021 року. Змагання проходили на футбольних майданчиках в с. Немія, місті Могилів-Подільський та с. Юрківці.

11:26 27.04.2021

Прибирання селищного кладовища в смт. Вендичани.

Уже традиційно навесні велика увага звертається на прибирання кладовищ. За ініциативою селищного голови Анатолія Єфремова та безпосередній участі працівників ДНЗ "Дзвіночок", небайдужих жителів смт. Вендичани проводиться прибирання території на селищному кладовищі, вирубування зарослів, вивезення сміття, облагородження старих могил, на які довгий час ніхто не звертав уваги.

09:26 27.04.2021

23.04.2021 року за участі працівників Вендичанської селищної ради, Могилів-Подільської районної ради та учнів Сугаківської школи була засаджена ділянка саджанцями дуба в с. Сугаки.

За ініціативою  ДП «Могилів-Подільський райагроліс» та за участі працівників Вендичанської селищної ради, Могилів-Подільської районної ради, вчителів та школярів Сугаківської школи в селі Сугаки була засаджена лісова ділянка саджанцями дуба звичайного. Висадження дерев покликане не лише озеленити нашу країну, а долучати кожного українця до порятунку природи і особистого внеску в її розвиток.

08:53 26.04.2021

Висаджування саджанців по вул. Юності в смт. Вендичани

За ініціативи депутатів обласної ради 21 квітня була проведена акція з озеленення смт. Вендичани по вул. Юності. Було висаджено близько 100 саджанців, які надали Вендичанське лісництво та підприємство "Віноблагроліс". Висадка саджанців була здійснена за активної участі працівників будинку культури, селищної ради та за технічної підтримки ЖКП "Комунальник". Велика подяка всім, хто приймав участь у цій благородній акції з покращення благоустрою нашого рідного селища.

13:13 22.04.2021

З робочим візитом завітав Голова Вінницької обласної ради В’ячеслав Соколовий

Сьогодні, 20 квітня 2021 року, до Вендичанської територіальної громади з робочим візитом завітав Голова Вінницької обласної ради В’ячеслав Соколовий. Разом із Головою Могилів-Подільської районної ради Іваном Телеватюком, депутатом Вінницької обласної ради Анатолієм Крижанівським та Вендичанським селищним головою Анатолієм Єфремовим Голова Вінницької обласної ради відвідав с. Серебринці. Зустріч із місцевими жителями В’ячеслав Соколовий розпочав із слів: Я приїхав щоб вас почути».

20:57 20.04.2021