Шановні жителі громади!

Дата: 25.12.2023 08:49

Від щирого серця вітаю Вас зі світлим святом Різдва Христового !

Різдво Христове – це завжди народження надії на краще, на здійснення найбільш заповітніших мрій і помислів, очікування добра і змін на краще майбутнє.
Нехай із першою різдвяною зіркою у ваш дім зійде Боже благословення, яке стане запорукою миру, достатку, надії та впевненості, здійсняться найзаповітніші мрії.
Нехай світло Різдвяної зірки зігріє теплом кожного українського захисника, кожну українську родину!
Щиро дякую усім, хто своєю мужністю та хоробрістю наближає нашу Перемогу, хто підтримує Збройні сили України, хто займається волонтерською діяльністю і хто допомагає переселенцям!
Шануємо подвиг кожного, хто відчайдушно протистоїть підступному ворогові на передовій, з готовністю покласти життя за вільне майбутнє прийдешніх поколінь.
Низький уклін пам’яті тих, кого ми втратили…

Селищний голова Анатолій ЄФРЕМОВ

Возможно, это изображение текст