ВІДБУЛАСЯ ОСТАННЯ В ЦЬОМУ РОЦІ СЕСІЯ ВЕНДИЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 22.12.2023 15:02

22 грудня 2023 року під головуванням селищного голови Анатолія ЄФРЕМОВА відбулось засідання чергової 36-ї сесії Вендичанської ради 8 скликання, до порядку денного якого було включено 30 питань на розгляд.

Перш ніж розпочати розгляд питань, присутні схилили голови, вшановуючи хвилиною мовчання пам'ять загиблих у загарбницькій війні з російським агресором.

Далі депутати затвердили місцевий бюджет Вендичанської селищної територіальної громади на 2024 рік, заслухавши інформацію начальника фінансового відділу Вендичанської селищної ради.

Розглянули народні обранці питання й щодо програми розвитку освіти, соціальних послуг, охорони здоров’я, місцевого самоврядування, доброустрою та економічного і культурного розвитку громади.

По завершенню пленарного засідання голова селищної ради подякував депутатському корпусу за плідну роботу протягом року на благо громади та всієї України. "Маємо й надалі працювати так само злагоджено і в єдності заради Перемоги! Нехай єдність та взаємодопомога і надалі будуть нашим щитом, а Різдвяна зірка осяє шлях до Перемоги!" - зазначив Анатолій Михайлович.