Поліцейські офіцери громади ІНФОРМУЮТЬ.

Дата: 04.12.2023 15:37

У роботі поліцейського офіцера громади допомагає довіра населення до нього. Нижче наведено поради поліцейських офіцерів громади, що допоможуть вам не стати жертвою злочину на вулиці або на роботі.

Фото без описуНезаконне позбавлення людини коштів, майна, їжі чи житла – не міра виховання, не прояв турботи, а саме бажання контролювати. І йдеться далеко не про виховання або турботу. Це економічне насильство!

Фото без описуСексуальне насильство – це будь-яке протиправне посягання на статеву недоторканість людини.

Фото без описуСловесні образи, постійні звинувачення, приниження та встановлення тотального контролю над життям іншої людини – усе це є проявом психологічного насильства.

Однією з форм домашнього насильства є фізичне. Це порушення закону, яке проявляється у різних видах: від побоїв до обмеження свободи та примусового вживання шкідливих речовин.

Фізичне насильство не знає ані статевих, ані вікових чи соціальних меж. Від нього страждають як жінки, так і чоловіки, дорослі та діти. Навіть «незначний» його прояв є неприйнятним!

Боротьба з домашнім насильством звучить великим викликом, однак долати його допомагають навіть маленькі кроки.
Що робити, якщо стаєш свідком чи зіштовхуєшся з насильством? Достатньо не бути байдужими, звертати увагу на ситуації довкола та реагувати на них.

Ось набір простих кроків, які можуть допомогти.