Повідомлення про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 17.11.2023 15:10

1. Повна назва документа державного планування: Детальний план території для будівництва Центру безпеки громадян в межах кварталу обмеженого вулицями Поплавського, Соборна, Гоголя в смт Вендичани Могилів-Подільського району Вінницької області на земельній ділянці з кадастровим номером 0522655500:04:004:0364.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Вендичанська селищна рада Могилів-Подільського району Вінницької області

3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки та проєкту Детального плану території для будівництва Центру безпеки громадян в межах кварталу обмеженого вулицями Поплавського, Соборна, Гоголя в смт Вендичани Могилів-Подільського району Вінницької області на земельній ділянці з кадастровим номером 0522655500:04:004:0364, розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 17 листопада 2023 року на сайті Вендичанської селищної ради  (https://vendichanska-gromada.gov.ua/)  та триватиме до 16 грудня 2023 р.

б) способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проєкту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)  05 грудня 2023 року о 1000, в приміщенні селищної ради             смт. Вендичани, за адресою вул. Соборна, 55.

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування - 24032  смт Вендичани  Вінницької області вул. Соборна, буд. 55, тел./факс: 04337  -32-142.

Контактна особа: начальник відділу архітектури, розвитку інфраструктури, житлово-комунального господарства, благоустрою та земельних відносин Вендичанської селищної ради  Коваль Ганна Василівна (24032, Вінницька область, Могилів-Подільського район, смт Вендичани, вул. Соборна, буд. 55.), тел. (098) 866 -06 -24.

д) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій - 24032  смт Вендичани  Вінницької області вул. Соборна, буд. 55, тел./факс: 04337  32-142, контактний email (сайту) e-mail:      nachalnykaigkgbz@ukr.net .

Зауваження та пропозиції до проєкту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються з громадкістю протягом 30 днів, а з уповноваженими органами – не більше 30 днів з дня отримання.

є) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування :

- Управління розвитку територій та інфраструктури облдержадміністрації

Вінницької ОВА

- МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ДУ "ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МОЗ УКРАЇНИ" (ДУ «Вінницький ОЦКПХ МОЗ»)

1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування  - відсутня.

Додатки:

1. Звіт про стратегічну оцінку

2. Детальний план

Знаходяться зпа посиланням: https://rada.info/upload/users_files/04326589/b00496bec9207fc69274a67aa967d2d9.pdf