Відбулася чергова сесія селищної ради

Дата: 13.11.2023 08:43

Селищний голова Анатолій Єфремов 10 листопада 2023 року провів засідання чергової сесії Вендичанської селищної ради.

Перед початком роботи депутати селищної ради та присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Загалом народні обранці затвердили 38 питань на розгляд на пленарному засіданні тридцять четвертої сесії селищної ради восьмого скликання.

В ході роботи депутати внесли зміни до ряду бюджетних Програм та до бюджету Вендичанської територіальної громади на 2023 р., прийняли рішення пов’язані з господарською діяльністю селищної ради, у ході засідання сесії було заслухано питання, які стосувалися освітньої та медичної галузей ,питання доброустрою, та прийнято відповідні рішення.

Окрім того, розглянули питання, що стосуються управління майном комунальної власності та земельних відносин.

Загалом робота депутатського корпусу була плідною та злагодженою.