БФ «Право на захист» активно працює над проблемами ВПО в Україні та способами їх розв’язання

Дата: 03.11.2023 11:05

01.11.2023 року в смт Вендичанах відбулась зустріч БФ «Право на захист» з працівникамии служби у справах дітей, відділу соціального захисту населення та ЦНАПу Вендичанської селищної ради, а також з вимушеними переселенцями громади.

Фонд представляли колеги з регіонального офісу та консультантки з соціальних питань і обговорили наступні питання:

1. Хто має право на отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, відповідно до змін від 01.06.2023 до Постанови КМУ № 268?

2. Які соціальні гарантії та пільги надає статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів?

3. Як отримати вказаний статус: хто може звернутись та куди звертатись?

4. Які документи необхідно надати для отримання статусу?

5. Що робити якщо було прийнято рішення про відмову у наданні статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів?

Погодили спільну координацію зусиль в напрямку підтримки, урахуванню потреб та інтересів переселенців для створення сприятливих умов для інтеграції ВПО в громаді.