Дата: 01.11.2023 15:12

27 жовтня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Вендичанської селищної ради, яке провів селищний голова Анатолій Єфремов.

Під час засідання було розглянуто 10 питань щодо ефективності забезпечення життєдіяльності громади.

У рамках засідання ухвалено рішення, що стосується захисту прав дітей, рішення опікунської ради, нагальні питання освітян.

Окремо та з великою відповідальністю було розглянуто звернення старостів громади щодо дозволу встановлення меморіальних дошок на території Вендичанської територіальної громади.

Про затвердження рішення Комісії з питань захисту прав дитини про провадження перебування неповнолітніх дітей в КЗ «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

Про затвердження рішення Комісії з питань захисту прав дитини про надання дозволу батькові на побачення з малолітньою донькою з визначенням днів та годин побачення.

Про затвердження рішення Комісії з питань захисту прав дитини про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про затвердження рішення опікунської ради про встановлення  опіки над інвалідом II - ої групи з дитинства.

Про внесення змін до складу Комісії при Вендичанській селищній раді.

Про надання дозволу на встановлення меморіальної дошки  на фасаді "Лучинецький Ліцей" Вендичанської селищної ради.

Про надання дозволу на встановлення меморіальної плити в с.Плоске.

Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на житловий будинок в с.Тропове.

Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на житловий будинок в смт Вендичани.

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень в с.Серебринець.

З усіх питань порядку денного прийнято рішення.