28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників

Дата: 31.10.2023 08:26

День визволення України від нацистських загарбників відзначається в нашій державі щорічно 28 жовтня, у день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

У ході Другої світової війни саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від нацизму.

Сьогодні хочеться пригадати імена наших земляків, які своєю мужністю і безкорисною любов'ю до Батьківщини, усіма силами, нерідко ціною власного життя, наближали день звільнення України від нацистської окупації.

У цей день, ми вшановуємо пам'ять та згадуємо героїв, які у роки Другої світової війни ціною власного життя виборювали мир та спокій на українській землі. Минуло 79 років, а українці й сьогодні виганяють загарбників зі своїх земель.

3 нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників у Вендичанській громаді відбулось покладання квітів до пам'ятних знаків, пам'ятних дошок та на могили загиблих бійців Героїв за волю та незалежність України.

Розпочався пам'ятний захід традиційно під звуки Гімну України.

"Будемо пам'ятати та не забувати! У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам'ять про вас завжди буде жити в наших серцях"- зі словами до присутніх звернувся голова Вендичанської селищної ради Анатолій Єфремов та голова ради ветеранів Людмила Рафальська.

Історичні дати дають надію - спільно і впевнено ми здолаємо усіх окупантів!

Разом до Перемоги!