Повідомлення про оприлюднення  Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки від 20.10.2023 р. Реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі № 20-10-2815-23

Дата: 20.10.2023 14:38

1. Повна назва документа державного планування: «Детальний план території для будівництва Центру безпеки громадян в межах кварталу обмеженого вулицями Поплавського, Соборна, Гоголя в смт Вендичани Могилів-Подільського району Вінницької області на земельній ділянці з кадастровим номером 0522655500:04:004:0364».

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Вендичанська селищна рада Могилів-Подільського району Вінницької області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до п.5 ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детальний план території для будівництва Центру безпеки громадян в межах кварталу обмеженого вулицями Поплавського, Соборна, Гоголя в смт Вендичани Могилів-Подільського району Вінницької області на земельній ділянці з кадастровим номером 0522655500:04:004:0364,  розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 20 жовтня 2023 року на сайті Вендичанської селищної територіальної громади  (https://vendichanska-gromada.gov.ua/ ) та триватиме 10 днів.

б) способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території для будівництва Центру безпеки громадян в межах кварталу обмеженого вулицями Поплавського, Соборна, Гоголя в смт Вендичани Могилів-Подільського району Вінницької області на земельній ділянці з кадастровим номером 0522655500:04:004:0364. Усі зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки д Детальний план території для будівництва Центру безпеки громадян в межах кварталу обмеженого вулицями Поплавського, Соборна, Гоголя в          смт Вендичани Могилів-Подільського району Вінницької області на земельній ділянці з кадастровим номером 0522655500:04:004:0364, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій - 24032  смт Вендичани  Вінницької області вул. Соборна, буд. 55, тел./факс: 04337  32-142, контактний email (сайту) e-mail:      nachalnykaigkgbz@ukr.net .

Зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детальний план території для будівництва Центру безпеки громадян в межах кварталу обмеженого вулицями Поплавського, Соборна, Гоголя в смт Вендичани Могилів-Подільського району Вінницької області на земельній ділянці з кадастровим номером 0522655500:04:004:0364, надаються протягом 10 днів.

Заява знаходиться за посиланням: