День Захисника України в Вендичанській громаді

Дата: 03.10.2023 08:48

В історії нашої Батьківщини є багато подій, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі.

3 нагоди Дня захисника та захисниць України у Вендичанській громаді відбулось покладання квітів до пам'ятних знаків , пам’ятних дошок та на могили загиблих бійців Героїв за волю та незалежність України.

Розпочався святковий захід традиційно під звуки Гімну України.

З словами привітання до присутніх звернувся голова Вендичанської селищної ради Анатолій Єфремов та голова ради ветеранів Людмила Рафальська з побажаннями у цей день здоров’я, благополуччя миру та перемоги всім чия мужність і звитяга є зразком самовідданості та патріотизму, всім, хто зі зброєю в руках боронили i боронять сьогодні нашу землю від агресора на сході України, всім мужнім борцям за українську Незалежність - від козацьких часів і до сьогодні, які присвятили свої життя служінню українському народу, а також всім волонтерам, які стали своєрідними «мирними воїнами» і надійними захисниками в тилу.

У цей день низько схилімо голови згадуючи тих, хто поліг за волю України, хто віддав CBO€ ЖИТТЯ, захищаючи рідну Землю.

Зворушливими та емоційними були покладання квітів до дошки пам’яті маленьких вихованців Вендичанського Закладу Дошкільної освіти та учнів ОЗ «Вендичанський ліцей».

Чудовим творчим виконанням для присутніх на площі став виступ у виконанні колективу комунального закладу «Центр культури та дозвілля»Вендичанської селищної ради, які подарували свою щирість любов та повагу усім присутнім .

Кожен народ оспівує свою землю, захищає і славить свою країну. Цього дня звучали чимало слів про мужність, відвагу та любов до рідної України.

Пам'ять усіх тих, хто загинув, захищаючи Україну, вшанували хвилиною мовчання.

З Днем Захисника України ! Слава Україні! Героям СЛАВА!