Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Дата: 02.10.2023 16:25

Не летіть літа так швидко дуже

Зупиніть на хвильку свій політ.

Хай не буде вам до нас байдуже

Хай радіє з нами білий світ.

Другий місяць осені починається з особливої дати. 01 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. А в Україні це також і День ветерана.

Свято, яке покликане звернути увагу на потреби старшого покоління. Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі. Турбота про громадян поважного віку – необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

З цієї нагоди голова селищної ради Анатолій Єфремов відвідав мешканців стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вендичанської селищної ради .Привітавши їх зі святом, побажав міцного здоров'я, віри у швидку Перемогу, подякував за їх вклад у розвиток нашої України, поцікавившись проблемами, з якими зустрічаються старенькі та вручив продуктові солодкі набори.

До привітань долучилися колектив комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Вендичанської селищної ради, які тепло привітали та подарували емоційні музичні вітання для усіх присутніх.