ДСНС України у Вінницькій області закликає!

Дата: 04.09.2023 10:22

Фото без описуДСНС України у Вінницькій області закликає громадян не вчиняти даних дій, адже від того ви робите шкоду лише самим собі. Так і за такі вчинки Ви можете понести адміністративну та кримінальну відповідальність. Відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення за самовільне спалювання рослинних решток на громадян накладається штраф у сумі від 3 060 до 6 120 грн, а на посадових осіб від 15 300 до 21 420 грн.
! Осінню збільшується кількість пожеж у житловому секторі громадян. Здебільшого виникають пожежі у допоміжних спорудах та будівлях господарства, адже через порушення правил пожежної безпеки люди спалюють сміття поблизу даних будівель, сіносховищ чи місць зберігання грубих кормів для худоби. В цей період погода особливо вітряна і через пориви вітру полумʼя легко перекидається на досить значну відстань.
Бережіть своє здоровʼя та майно!