Вшануймо пам'ять загиблих Захисників України

Дата: 29.08.2023 13:14

Фото без описуГерої не вмирають!

Вони навічно залишаються в наших серцях і пам'яті.

Сьогодні, 29 серпня, День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

І хоча війна почалася 20 лютого 2014 - із захоплення росією Кримського півострова, перші жертви режиму, проросійського режиму в Україні, поклали свої життя за вибір бути вільними у січні 2014-го.

3 тих пір і до сьогодні чи не щодня ми вшановуємо пам'ять Героїв, які ціною своїх життів, до останнього, стояли на захисті незалежності нашої Держави.

Тисячі смертей з 2014 року. Тисячі особистих трагедій. Іловайськ,

Донецький та Луганський аеропорти, Дебальцеве, Савур-Могила,

Зеленопілля... 3 24 лютого 2022 року кривавий агресор «повторив» свої злочини Маріуполем, Бучею, Харковом і тисячами інших міст і сіл нашої країни...

Боротьба продовжується. Найкращі сини і доньки України продовжують її ціною життів.

Ми схиляємо голову перед близькими та рідними кожного захисника і захисниці, в пошані до кожного нашого Героя, адже жодні слова не зможуть вгамувати цей біль втрати.

Сьогодні в День пам’яті Захисників України Вендичанська громада провела церемонію покладання квітів до меморіалу пам’яті та до могил Полеглим Героям за Волю та Незалежність України.У ній брали участь : селищний голова Анатолій ЄФРЕМОВ ;представники відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Вендичанської селищної ради;працівники Вендичанської селищної ради; голова Ради ветеранів Людмила Рафальська ;рідні та близькі полеглих Героїв та мешканці громади. Присутні вшанували пам'ять воїнів хвилиною мовчання .

Не Україна цю війну почала, але Україна її завершить Перемогою.

Слава всім нашим Героям різних часів, яким ми однаково завдячуємо нашим життям!

Вічна слава загиблим у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Слава Україні! Слава Героям України!🇺🇦