Повідомлення щодо розміщення звіту з ОВД.

Дата: 25.08.2023 15:03

Національна енергетична компанія «Укренерго» (НЕК «Укренерго») розробляє проектну документацію по об'єкту стадії Проект «Нове будівництво ПЛ 330 кВ Дністровська ГАЕС - ПС 750 кВ «Вінницька». Вінницька та Чернівецька області» (інв. No новий)».

Отже, розміщуємо звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності “Нове будівництво ПЛ 330 кВ Дністровська ГАЕС - ПС 750 кВ «Вінницька». Вінницька та Чернівецька області» (реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності N° 20229159960) на 552 аркуші у 1 примірнику ,який буде зберігатися 25 робочих дні в приміщенні селищної ради смт. Вендичани, Вінницька обл ., - для вільного ознайомлення громадян. На вимогу виконання Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»