З Днем Незалежності, ВІЛЬНА,ТА НЕЗЛАМНА!

Дата: 24.08.2023 09:44

Фото без описуДень Незалежності є святом гордості за свою країну. Попри всі труднощі, нам є чим пишатися — українськими воїнами, які захищають нашу Батьківщину, вільними виборами, свободою у вираженні своїх політичних переконань. Головне — пам’ятати, що суверенітет України тримається на її громадянах, яким не все одно, якою буде доля наступних поколінь, адже тільки небайдужі й вільні люди можуть змінювати на краще свою країну.

З найщирішими вітаннями ,словами підтримки й любові до рідної держави, які зараз так потрібні кожному з нас звернувся Вендичанський селищний голова Анатолій Єфремов,який побажав- завжди вірити у свої сили, поважати один одного , любити свою Україну , шанувати нашу історію , пам'яти всіх, хто героїчно віддав своє життя за Україну та її майбутнє.

Мирного і переможного неба всім 🇺🇦

Щира подяка та низький уклін нашим Збройним

Силам за таку можливість 🙏🏻