Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Дубініна смт. Вендичани

Дата: 10.08.2023 09:35

Шановні мешканці нашої громади!

Ми продовжуємо ремонтувати дорожнє покриття для потреб громади .

За численими зверненнями наших мешканців з проханням посприяти у вирішенні питання щодо асфальтування/капітального ремонту пошкодженого дорожнього покриття та за сприяння селищного голови було виготовлено проектно-кошторисну документацію на закупівлю робіт за проектом «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Дубініна смт  Вендичани» , адже ця ділянка знаходилася у неприйнятному стані, як для проїзду водіїв , так і для руху пішоходів.

Відділом архітектури, розвитку інфраструктури, житлово-комунального господарства, благоустрою та земельних відносин Вендичанської селищної ради ,було оголошено відкриті торги та тендер на закупівлю робіт за проектом ,задля усунення даної проблеми.

Переможцем цих торгів ,котрий надав свої тендерні пропозиції ,став  підприємець ФОП « Бзнуні Карен Буртелович » ,який якісно виконав поставлене завдання по відновленню та втіленню в життя асфальтування, безпечне пересування автомобільного транспорту та покращення стану дороги.

Люди радіють таким суттєвим змінам, і зазначають, що  відремонтована ділянка стала для них справжньою частинкою Європи.

Висловлюємо слова подяки  ремонтній бригаді, які під палючим сонцем виконали цю нелегку роботу, та керівнику підприємства  Карену Буртеловичу, який додатково  за власні кошти придбав каналізаційні люки, провів роботи з виправлення профілю доріг двох провулків Дубініна з підсипкою гравійно-щебеневої  суміші загагальним об’ємом в 300 тонн  . Вдячні за вагому допомогу  у вирішенні однієї з найболючіших проблем нашого селища .