Оголошення про проведення Обласного молодіжного форуму «Youth United Summer Fest» 12 серпня 2023-го року, з нагоди Міжнародного дня молоді !

Дата: 07.08.2023 15:36

Оголошення про проведення Обласного молодіжного форуму «Youth United Summer Fest»!

Відповідно до Указу Президента України «Про День молоді» від 28 липня 2021 року No 333, Обласної цільової соціальної програми «Молодь Вінниччини» на 2021-2025 роки, Департамент соціальної та молодіжної політики  облвійськадміністрації проводить Обласний молодіжний форум «Youth United Summer Fest».

Форум складатиметься з трьох блоків:

1 Блок «Молодіжне підприємництво» - учасники та учасниці зустрінуться з експертами у сфері підприємництва та бізнесу, отримають консультаци щодо започаткування власного бізнесу, зможуть обмінятися досвідом однолітниками, які вже започаткували власну справу.

2 Блок «Ментальне відновлення та неформальна освіта» - одночасно працюватиме понад 10 локацій - атр-терапія, майстер-класи з кавоваріння, розпису печива, виготовлення свічок, гончарства, міні-турнір з гри «Світ громад» та ін.,- де кожна і кожен зможе знайти для себе щось цікаве.

3 Блок «Музичний перфоманс»- на учасників та учасниць чекають виступи відомих молодих гуртів та виконавців.

Дата проведення: 12 серпня 2023 року. Час проведення: 12.00 - 20.00 год.

Місце проведення: Креативний простір ”Щедрик “, м.Вінниця, вул. Ботанічна, 15.

Анонс заходу та форма реєстраці доступні за посиланням:https://cutt.ly/MwdtiHoM.

Реєстрація відкрита до 12.00 год 1 серпня 2023 року.

Контактна особа: Олексій Шибалов, головний спеціаліст відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання, (068) 519 7623