Привітання сільського голови з Днем медичного працівника

Дата: 27.07.2023 12:58

Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, всі працівники системи охорони здоров’я !

Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату селищної ради та від себе особисто щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем медичного працівника!

Перш за все, хотілося б подякувати Вам за те, що присвятили себе збереженню найбільшої цінності – людського життя і здоров’я. Ваша професія – це покликання, яке вимагає, крім глибоких знань, ще й великого терпіння, людської мужності, доброти серця, відваги, чуйності і милосердя.

Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення та повагу.

Тож бажаю Вам, міцного здоров’я, оптимізму, наснаги, миру й злагоди. Нехай ваші золоті руки не знають втоми, а кожен новий день для вас буде сонячним, радісним і щасливим, всіляких успіхів у благородній справі охорони здоров’я народу України!

Голова селищної  ради   Анатолій Єфремов