В ВЕНДИЧАНСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУВАЄТЬСЯ РЕКОНСТРУКЦІЯ СВЕРДЛОВИНИ

Дата: 21.07.2023 10:10

Реконструкція  свердловини наразі проходить в селищі Вендичани  вулиця Вишнева .

Мета свердловини-забезпечення  якісною і чистою водою жителів селища.У рамках проекту реконструкції водогону,питання з якістю та санітарними нормами води буде вирішено.Для цього проводяться різноманітні заходи для монтажу та встановлення обладнання для очистки води.

-Це стара свердловина ,яка вийшла з ладу.Наразі  для реалізації та експлуатації  даного проекту виконуються всі завдання -  облаштування системи водопостачання.Найблищим часом роботи спеціалісти завершать, – зазначив Вендичанський селищний  голова Анатолій Єфремов. – Очікується забезпечення ефективної,безперебійно-надійної роботи водозабірної системи на власні потреби жителів селища.