«Фронт-офіси» громад Вінниччини отримали нові меблі для організації робочих місць,- Сергій Борзов

Дата: 11.02.2022 10:12

Днями 17 громад Вінниччини отримали нові сучасні комфортні меблі для організації 100 робочих місць. «Це покращить умови прийому мешканців з використанням Програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада»,- зазначає Голова ОДА Сергій Борзов.

Меблі отримали такі громади:

Агрономічна, Липовецька, Немирівська, Погребищенська, Стрижавська,Турбівська, Гайсинська, Ладижинська, Ольгопільська, Копайгородська, Станіславчицька, Вендичанська, Мурованокуриловецька, Чернівецька, Ямпільська, Яришівська, Хмільницька.

Це столи і стільці для прийому громадян, шафи, тумби та сейфи для документів, столики та лави для відвідувачів.

Сергій Борзов зауважує,  що оснащення меблями громад здійснюється з 2018 року Міністерством соціальної політики України в рамках проекту World Bank Ukraine «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» з метою організації виконання громадами функцій у сфері соціального захисту населення.

«Протягом 2018-2021 років, в рамках цього проекту, підтримку у вигляді офісних меблів та комп’ютерної техніки отримали 32 громади Вінницької області»,- зазначив очільник Вінниччини.

Ще 14 громад, які увійшли до проекту, очікують на технічну підтримку:

Тиврівська, Бершадська, Ободівська, Чечельницька, Джуринська, Шаргородська, Могилів-Подільська, Вапнярська, Городківська, Крижопільська, Піщанська, Козятинська, Самгородська, Уланівська.