Служба психологічної та правової допомоги ветеранам АТО/ООС
Дата: 13.01.2022 13:08
Кількість переглядів: 436
У місті Славутичі Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр, який на загальнодержавному рівні надає соціально-психологічні, правові, інформаційні послуги ветеранам війни та членам їх родин.
Зокрема, при Центрі діє служба психологічної та правової допомоги "Телефон довіри" для ветеранів АТО/ООС та членів їх сімей. Мета діяльності служби - розширення доступу до кваліфікованих психологічних послуг і правової підтримки ветеранів та їх близьких перед усім із сільської місцевості.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04326589/b5e325df3c4ac85fe10d2d3474ad8bec.jpg)