Святкування Дня Святого Миколая та відкриття новорічної ялинки в смт. Вендичани.

Дата: 21.12.2021 10:05

День Святого Миколая – свято з особливим шармом. Саме в цей день в Вендичанській громаді відбулося відкриття новорічної ялинки. Незважаючи на примхи погоди на центральній площі панувала святкова атмосфера. Селищний голова Анатолій Єфремов щиро привітав з Днем Святого Миколая і наступаючими новорічними та різдвяними святами дітей, а також усіх, хто вірить у справжні дива, побажав здоров’я, гарного настрою, нових здобутків, миру та злагоди, щедрості та благословення. Діти мали можливість поспілкуватися зі Святим Миколаєм, розказати йому святковий вірш, потанцювати, взяти участь у конкурсах. Всі присутні діти отримали святкові новорічні подарунки. Щасливі усмішки на обличчях малечі стали головною нагородою для організаторів свята.