Рішення виконавчого комітету від 02 грудня 2021 року

Дата: 10.12.2021 14:58

№69 Про роботу відділу освіти Вендичанської селищної ради по перспективному плануванню та концепції розвитку загальноосвітніх та дошкільних закладів освіти громади.

№70 Про роботу соціальних робітників, які здійснюють догляд за одинокими пристарілими в стаціонарі Грабарівського територіального центру для постійного або тимчасового проживання.

№71 Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Вендичанської селищної ради.

№72 Про звіт головного лікаря комунального некомерційного підприємства "Медичний центр первинної медико-санітарної допомоги" Вендичанської селищної ради Цибульчак Є.А. за 2021 рік.

№73 Про надання дозволу на встановлення пам'ятного знаку на єврейському кладовищі в с. Лучинець з метою увічнення пам'яті та проведення просвітницької роботи для місцевих жителів.

№74 Про надання матеріальної допомоги на поховання особи, яка не досягла пенсійного віку та на момент смерті не працювала, не перебувала на службі, не зареєстрована в центрі зайнятості, як безробітна.