День донора 14 грудня 2021 року

Дата: 09.12.2021 13:47

Для забезпечення потреб Комунального некомерційного підприємства "Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування Могилів-Подільської міської ради" в компонентах донорської крові, які постачаються лікарні Вінницьким обласним центром служби крові, необхідно протягом 2021 року заготовити 330 доз крові. Переливання компонентів донорської крові та її препаратів займає важливе місце у комплексі лікувальних заходів. Альтернативи донорській крові не існує. Її не можна замінити чимось іншим. Коли потрібна кров, допомогти може тільки людина людині. З метою популяризації донорства, яке є соціально необхідною справою, як для Вінничини, так і для всієї держави в цілому, просимо Вашого сприяння щодо залучення членів територіальної громади до здачі крові.

Черговий День донора буде проводитись 14 грудня 2021 року на базі Могилів-Подільської окружної лікарні інтерсивного лікування з 9-00 год. до 13-00 год. за адресою м. Могилів-Подільський, вул. Полтавська, 89/2. Телефон для довідок 0963608342.

Маємо надію, що будемо рятувати людські життя разом. Заздалегідь вдячні за розуміння та співпрацю.