Конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 06.12.2021 09:45

Виконавчий комітет Вендичанської селищної ради відповідно до Законів України « Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ

Віщд 15.02.2002 року № 169 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади :

у відділ архітектури , розвитку інфраструктури , ЖКГ,благоустрою та земельних відносин

• спеціаліста – землевпорядника II-ої категорії ( п’ять вакансій)

Вимоги до кандидатів:

1. Громадянство України.
        2. Наявність повної вищої освіти за освітньо – кваліфікаційним рівнем спеціаліста, або магістра відповідного професійного спрямування .
        3. Знання законодавчих та нормативних документів.
        4. Вільне володіння державною мовою.
        5. Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування не менше одного року , чи стаж роботи за фахом спеціаліста – землевпорядника  в інших сферах управління не менше трьох років.
        6. Основні програми роботи на комп’ютері.

Особи , які бажають взяти участь у конкурсі , подають на ім’я голови селищної ради документи : заяву, особову картку ( форма П-2ДС) з додатками,дві фотокартки розміром 4 на 6см., копію документів про освіту, копію паспорта, копію військового квитка ( для військовозобов’язаних ), декларацію особи , уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування у порядку передбаченим Законом України « Про запобігання корупції», автобіографію.

Документи приймаються упродовж тридцяти календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення  конкурсу за адресою: смт Вендичани вул. Соборна,55.

Довідки за телефоном: 043-37-32-142, 0660493441.