Рішення виконавчого комітету від 10 листопада 2021 року

Дата: 19.11.2021 13:37

Рішення виконавчого комітету від 10 листопада 2021 року

№64 Про затвердження Положення про Порядок надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалася поховати померлого.

№65 Про надання матеріальної допомоги на поховання особи, яка не досягла пенсійного віку та на момент смерті не працювала, не перебувала на службі, не зареєстрована в центрі зайнятості, як безробітна.

№66 Про закриття погосподарського номера житлового будинку по вул. Космонавтів, 15 в с. Серебринці.

№67 Про закриття погосподарського номера житлового будинку по вул. Спортивна, 6 в с. Кукавка.

№68 Про затвердження положення про акти обстеження та інші документи, що складають депутати, старости і уповноважені особи Вендичанської селищної ради та затвердження персонального складу комісії щодо положення про акти обстеження та інші документи, що складають депутати, старости і уповноважені особи Вендичанської селищної ради.