Вшанування дідусів та бабусь, які знаходяться в тери торіальному центрі соціального обслуговування в Міжнародний день людей похилого віку.

Дата: 11.10.2021 09:30

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. У цей день світ говорить про проведені активні дії щодо захисту інтересів людей похилого віку, створення для них сприятливих умов життя. Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків. Свої привітання та повагу до людей похилого віку, які на даний момент перебувають в відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вендичанської селищної ради висловили селищний голова Анатолій Єфремов, староста с. Серебринці Іван Фрасенюк, колектив художнього ансамбля «Калиновий цвіт». Були вручені подарунки. Прозвучали гарні пісні. Усмішки на обличчях дідусів та бабусь стали головною нагородою для відвідувачів. Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі. Турбота про людей похилого віку – справа кожного з нас, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.