Урочисте відкриття медичного пункту в с. Плоске.
Дата: 11.10.2021 09:15
Кількість переглядів: 2107
Урочисте відкриття медичного пункту в с. Плоске. За фінансової допомоги ТОВ СХК "Вінницька промислова група" був проведений капітальний ремонт приміщення медичного пункту в с. Плоске, було закуплено нові сучасні меблі, медичний інвентар та медикаменти для надання першої та невідкладної медичної допомоги.
В урочистих заходах з відкриття медичного пункту взяли участь селищний голова Анатолій Єфремов, перший заступник генерального директора ТОВ СХК "ВПГ" Олександр Савчук, заступник керівника земельної та соціальної служби ТОВ СХК "ВПГ" з соціальних питань Алла Уліта, керівник мехзагону Олександр Марчук, ВО завідуючої амбулаторії ЗПСМ смт. Вендичани Світлана Могила.
Перлиною заходи став розіграш цінних призів та подарунків між жителями с. Плоске.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04326589/264185d653912b12bb1fe5c202f77bf9.jpg)