Запрошуємо Вас на художній фестиваль-пленер "Коли історія плете стрічки" 18.09.2021 року в с. Серебринці.

Дата: 13.09.2021 12:05

Шановні жителі громади. Запрошуємо Вас на художній фестиваль-пленер "Коли історія плете стрічки", який відбудеться 18.09.2021 року в с. Серебринці о 14.00 год. Запрошуємо Вас відвідати справжнє свято мистецтва та долучитись до процесу відродження архітектурної пам'ятки с. Серебринці: палацу Чацького. Ми започатковуємо нову традицію - проведення фестивалей навколо палацу, куди сподіваємось залучити всіх небайдужих до збереження культурної спадщини с. Серебринці. Під час фестивалю талановитими митцями будуть створені чудові полотна та проведений аукціон картин, щоб залучити отримані кошти на оформлення документації для початку реставраційних робіт будівлі. Гарантуємо Вам гарний відпочинок та прекрасну концертну програму, в якій приймуть участь художні колективи нашої громади, гурт "Лісапетний батальйон" та народний артист України Микола Янченко.