Рішення виконавчого комітету від 30 серпня 2021 року

Дата: 03.09.2021 14:10

№50 Про відзначення Міжнародного дня дюдей похилого віку та Дня ветеранів на території Вендичанської селищної ради

№51 Про надання дозволу на встановлення пам'ятного знаку

№52 Про надання дозволу на встановлення пам'ятного знаку

№53 Про присвоєння поштової адреси об'єкту нерухомого майна (будівлі тваринницької ферми) в с. Серебринці

№54 Про зняття з погосподарського обліку житлового будинку по вул. Солов'їна 91 (в минулому Ворошилова, 91) в селі Тропове.

№55 Про видачу Дубліката свідоцтва про право власності на житловий будинок

№56 Про надання дозволу на прийняття участі в експериментальному проекті з організації в територіальних громадах соціальної роботи із сім'ями та дітьми, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

№57 Про надання дозволу на прийняття участі в реалізації пілотного проекту "Розвиток соціальних послуг"

№58 Про схвалення прогнозу бюджету Вендичанської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки. Додатки до прогнозу бюджету Вендичанської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.