Привітання з початком Навчального року народного депутата України Геннадія Вацака
Дата: 03.09.2021 08:26
Кількість переглядів: 2346
НАВЧАЛЬНИЙ РІК ВСТУПАЄ У СВОІ ПРАВА![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Немає свята прекрасніше, ніж свято початку навчання, коли всі раді, всі посміхаються. Ми не просто відзначаємо початок нового навчального року, але шануємо працю вчителя і учня, визнаємо важливість і пріоритет знання і науки![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Першокласникам бажаю бути старанними і слухняними, випускникам - щоб їх останній шкільний рік став яскравим і незабутнім, а вам, шановні вчителі, - здоров'я, терпіння і взаєморозуміння з учнями. Нехай весь навчальний рік буде добрим і успішним для кожного з Вас
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
В ДОБРУ
ПУТЬ ЗА
ЗНАННЯМИ![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![????](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t3c/1/16/1f6e3.png)
![????](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/1f4d6.png)
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
З повагою ГЕННАДІЙ ВАЦАК