День пам'яті Захисників України

Дата: 13.08.2021 10:51

Громадська організація "Єдина Родина Вінничини", яка об'єднує членів родин полеглих в російсько-українській війні Захисників України, яка на виконання Указу Президента України "Про День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України", за сприяння Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької міської ради, проводить урочисте відзначення Дня пам'яті Захисників України 29 серпня 2021 року у місті Вінниця, на площі Європейській.

Програма заходів передбачає меморіальне вшанування пам'яті Героїв, Всеукраїнську хвилину мовчання (10:00 год), презентацію фільма про загиблих захисників-вінничан, Ходу та Всеукраїнський молебень за загиблими захисниками (12:00 год).

Запрошуємо Вас взяти участь у вшануванні полеглих Захисників України на Європейській площі м. Вінниці 29.08.2021 року.