Дата: 10.08.2021 09:27

Інформуємо, що під час збирання врожаю ранньої групи зернових в поточному році на полях області сталося 3 пожежі.

29 липня виникла пожежа на полі зернових культур ПП АК "Зелена Долина" с. Крущенці, знищено посіви пшениці на площі 2 га., причина пожежі - розряд блискавки.

30 липня виникла пожежа на полі зернових культур Агрофірма "Ольгопіль" с. Ольгопіль, знищено посіви пшениці на площі 3,3 га., причина пожежі - підпал.

31 липня виникла пожежа на полі зернових культур ФГ "Брусленівське", знищено пожнивні залишки на площі 1,5 га., причина пожежі - необережне поводження з вогнем не встановленою особою.

На виконання вимогпротоколу №32 від 28 липня 2021 року позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій "Щодо запобігання виникнення та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ та сільгоспугідь у літній період 2021 року" необхідно:

- власникам сільськогосподарських угідь і пасовищ посилити взаємодію з лісокористувачами щодо утримання земельних ділянок у належному протипожежному стані;

- інформуємо керівників підприємств та жителів громади про заборону спалювання стерні, соломи, пожнивних решток та адміністративну відповідальність згідно ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення;

- у разі виникнення пожежі забезпечити своєчасне залучення лісокористувачів, служб цивільного захисту, власників земельних ділянок, волонтерів та місцевого населення до гасіння пожеж на початкових стадіях.