Про Програму розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2021-2022 роки.

Дата: 12.07.2021 14:06

Інформуємо про те, що відповідно Порядку використання коштів обласного бюджету на часткове відшкодування витрат за закуплені фізичними особами установки індивідуального доїння або (та) холодильну установку для зберігання і охолодження молока (затвердженого рішенням 5 сесії обласної Ради 8 скликання від 26.02.2021 року "Про Програму розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2021-2022 роки" (зі змінами), розпочато прийом документів від фізичних осіб для надання в поточному році часткового відшкодування витрат за закуплену установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку. Інформація стосується власників, які утримують три і більше корів.

Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку: 21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7.

E-mail: ums@vin.gov.ua

Тел. 0432-661406, 661434